• istanbul veytaş nakliyat yorumlar

İstanbul Veytaş Nakliyat Müşteri Yorumları

yorumlar

Taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlar tarafından işletmemiz ile alakalı belirtilen yorumlar, arz ettiğimiz hizmetin işaretidir.

"İdeal Kalite, Kusursuz Hizmet" savsözüyle, müşterilerine bir vaat veren kurumumuz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve tam zamanında sağlanmasını asli kalite politikası olacak biçimde benimsemiştir.


VEYTAŞ NAKLİYAT İSTANBUL VE ÇEVRESİNDE SEÇKİN HİZMET SUNAR..

 

Müşteri Yorumlarına Örnekler

  • Havva BULUT

    İstanbul'da bulunan 4 2 dairemi çevreme danışarak Veytaş Nakliyat şirketine taşıttım. Bekir bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde taşıma işlevini yaptılar ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Veytaş Nakliyeyi taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Fahreddin KAPLAN

    Dairemi İstanbul'dan Giresun'a Veytaş Nakliyata taşıttım. Veytaş Taşımacılık şehirler arası ev taşımacılığı konusu bakımından ciddi bir nakliye şirketi. Adeta eksiksiz bir kadroyla hizmet veriyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Veytaş Nakliye firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Derviş EKER

    İstanbul içerisinde asansörlü taşımacılık yapan taşıma şirketlerini araştırdım. Veytaş Nakliyat şirketinin diğerlerine nispeten daha iyi olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakledilmesi için bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Veytaş Nakliyat ekip sorumlusu Abidin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Veytaş Nakliyeye teşekkür ederim. Veytaş Taşımacılığı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

FİRMA PROFİLİ

Veytaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasındandır.

Devamı »

REFERANSLAR

Bizimle iş yapmayı tercih eden kişi ve kurumların güvenleri, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından şirketimiz ile ilgili belirtilen yorumlar...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ İÇERİĞİ

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..