• şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İller arası nakliye, şehir içi nakliyata göre daha geniş kilometre içeren nakliye şeklidir. Lojistik yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası nakliyede uzaklık fazladır. Bu sebeple, söz konusu amaç gayesiyle kullanılacak olan taşıma vasıtalarının uzak yola karşı muhafazalı ve güvenli olması icap etmektedir. Şirketimizin kullandığı şehirler arası taşımacılık vasıtaları, uzun ömürlü ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliye Ne anlama gelmektedir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Günümüz nakliye teknolojisinin ilerleme göstermesiyle, kapalı kasa kamyonların kullanışlılığı ve güvenliği çoğalmıştır. Şehirler Arası Taşıma kapsamında, yük çeşitlerine göre çeşitlenen kamyonları istihdam eden organizasyonumuz, seri ve emniyetli nakliye etkinlikleri servis etmektedir. Türkiye'nin bütün illerine illerarası taşımacılık hizmeti veren kuruluşumuz, kişi ve kurumların taşınma isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, lüzumlu olacak bütün koşulları uygulamaktadır. İllerarası evden eve nakliye süreçlerinde, tecrübeli elemanlar görevlendirilir. Bununla beraber işletmemizin uyguladığı kaliteli işlemler kapsamında son derece güvenli taşımacılık hizmetleri icra edilmektedir.

İller arası Lojistik Nasıl İcra Edilir?

Eksper işlemiyle nakliyat işlemleri başlar ve gereken araç, eksper raporu ile saptanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde möble ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzemelerin kendine özgü ambalaj materyalleriyle korunaklanması ile öteki eşyaların ambalajlanması aşamasından hemen sonra, asansörle kapalı kasalı vasıtaya, tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar indirilir ve daha sonra hassas ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

Kapalı kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın eşya nakli işlemleri nedeniyle kapsamlı bir kalıpta üretilmesiyle, iller arası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın güvenliği tam anlamda temin edilmektedir.

İşletmemiz için Müşterilerimizin memnuniyeti esas gayemizdir.

İllerarası nakliye faaliyet alanında, paketleme ile kolileme hizmetleri özeldir. Uzun güzergahların problemleriyle taşınılacak bölgenin genel özelllikleri göz önüne alınır ve bu doğrultuda ambalajlama işlemleri yapılır. Eşyaların paketlenmesi süreci akabinde istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle uygulanılan paketleme ve istifleme ile eşya ve malzemeleriniz zarar görmemektedir. İllerarası taşıma hususunda mecburi olan tüm resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz tecrübeli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan kişilerdir. Kuruluşumuzun ve kadromuzun sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek bütün resmi ve gayriresmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Firmamız tonaj konusunda itinalı hareket etmektedir.

İller arası taşımacılık ücretleri, taşınılacak bölgenin uzaklığı, çelik kasa taşıtın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere bağlıdır. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat faaliyetlerimizde en müsait seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

İSTANBUL'DAN TÜM İLLERE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT !

FİRMA PROFİLİ

Veytaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasındandır.

Devamı »

REFERANSLAR

Bizimle iş yapmayı tercih eden kişi ve kurumların güvenleri, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından şirketimiz ile ilgili belirtilen yorumlar...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..