• istanbul evden eve nakliyat

İstanbul Veytaş Nakliyat Firma Profili

veytas nakliyat

Eşya Taşıma sektöründe 1980'lerden bu güne değin faaliyet gösterdiğimiz dönem içerisinde oldukça fazla sayıda birey, şirket ile kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Veytaş Nakliyat, bu sektörde önde gelen nakliyat kurumları içinde bulunmaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere yüksek standartlarda ve güvenli taşımacılık yapan Veytaş Nakliyat, geçmişten gelen süreç içerisinde güçlü referanslar elde etmiştir.

Veytaş Nakliyat organizasyon özelllikleri, bölgesel ve iller arası lojistik faaliyet alanında opere ettiği 3 adet orta boy ve 8 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü taşıma alanında opere ettiği iki ayrı nakliye asansörü kamyonu, ev eşyası muhafaza hizmetleri amaçlı 900 metrekare kapalı kısmı olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşyaya uygun derlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır.

Bununla birlikte kuruluşumuzun, hizmet verdiği birey ve kurumların eşya nakli gereksinimlerine sorunsuz cevap verebilme amacıyla istihdam ettiği, her biri kendi özel alanlarında pratik sahibi ve uzman personel kadrosu mevcuttur.

"İdeal Kalite, Kusursuz Hizmet" savsözüyle, müşterilerine bir vaat veren kurumumuz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve tam zamanında sağlanmasını asli kalite politikası olacak biçimde benimsemiştir.

İSTANBUL VEYTAŞ NAKLİYAT İLE YÜKSEK HİZMET KALİTESİ !

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..