• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Kapsamı

evden eve nakliyat

Evden eve nakliye etkinlikleri, taşınma işlemlerinin, mobilyalar, beyaz eşya ya da öteki eşyaların ziyan almaması anlamında tüm düzenlemelerin yapılması kapsamında, belli bir program çerçevesinde tatbik edilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, nakliye kamyonu ile taşınıp yeni pozisyonlarına konumlandırılması işlemlerini içerir.

Evden Eve Nakliye Ne Manayı İçerir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliye, evinizde var olan eşyaların taşınılacak eve transferinde, evlerinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı tedbirlerle birlikte, tecrübeli personel tarafından sökme ve monte işlerinin de yapıldığı elit bir taşıma modelidir.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evden Eve Nakliye basitçe ev veya ofis eşyalarının sevk edilmesi manasında icra edilebileceği gibi, yeni evde eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların hasara karşı korunması niyetiyle, halihazırda bulundukları durumda parçalarına ayırma işlemleri ve paketleme işlemleri yapılarak yeni bir eve nakliyesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve kullanılmaya hazır duruma getirilmesi işlemleri evden eve nakliye hizmetlerinin içeriğini meydana getirmektedir.

Nakliyat planının en önde gelen evresi ve unsuru statüsüne gelen evden eve nakliye, görevinin hakikaten uzmanı bir şirket tarafından yapılmadığı durumda ciddi ve çözümü imkan dahilinde olmayan zor durumlara neden olabilmektedir.. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız firmanın, alanında uzman ve deneyimli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliye araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir şirket olması zorunludur.

Evden eve taşımacılık alanında özellikle ehemmiyet gösterilmesi gereken unsur ambalajlamadır. Nakledilecek mobilyalar, materyal ve evinizde bulunan eşyaların, kullanma alanlarına göre tespit edilen bir takım ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla hazır hale getirilmeleri ciddi derecede lüzumludur.

Nitelikli ve deneyimli bir takviyeyle sorunsuz bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat anlamı itibariyle nedir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de zayıf bir malumat olarak benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında direkt olarak eyleme başlamadan evvel, makul bir planlama programı yapılmalıdır.

Veytaş Nakliyat kendi alanlarında uzmanlaşmış ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosu yardımı ile, taşınmanın bütün külfetinden rahatça uzak kalabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan yeni belirlediğiniz yerleşim yerine tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri İçerisinde Gerçekleştirilen Faaliyetler

- Eksper incelemesi: Taşıma işlemlerinin sorunsuz bir biçimde ifa edilebilmesi adına taşınacak mekanda teftiş anlamı barındıran ve işletmemizin ücret almadan arz ettiği raporlama hizmetimizden faydalanmalısınız.

- Nakliyat sigortası: Nakliyat sigortası, tüm yük ve malzemelerinizi nakliye hizmetleri esnasında olası ve arzu edilmeyen durumlara ve kazalara karşı güvenlik kapsamına dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Evde bulunan eşyaların düzgün şekilde sarımları, kamyon veya tıra düzgün yerleştirilebilmesi ve daha emniyetli sevk edilmesi için söküm hizmetleri yetkili elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte Gardrop ve dolaplar gibi sökümleri yapılmış mobilyalarınız, taşındıkları yerde tesbip ettiğiniz şekilde pozisyonlandırılarak tekrar pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj malzemeleri ve Ambalajlama: Evlerinizde mevcut olan tüm materyaller ve diğer eşyalar için farklı ambalaj bileşenleri kullanılmak suretiyle ambalajlama metodları uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca yükleme: Sökümleri ve paketlemesi yapılmış olan möble ve eşyalarınızın nakliyat sırasında sarsılmalara karşın korunmaları, araca istiflenerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenen mekana taşınan ve kurulumları yapılan eşya ve malzemeleriniz sizin tesbip ettiğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya uygun hale getirilir.

- Eşya barındırma: Eşya depolama programı bulunan kuruluşumuza ulaşmak suretiyle gerekli saklama sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve güvenli ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat işlemlerinde bilhassa eşyaların muhafaza edilmesi hususuna ayrıntılı olarak dikkat edilmektedir. Kurumsal bir işletme anlayışının gereği olan mütehassıs perspektif sonucunda, eşya ve taşınacak materyalin zayiatı veya tahrip olması gibi hadiselerin önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında işletmemizin uyguladığı fiyatlandırma sistemi ile, her şahıs rahat bir şekilde bu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin problemsiz bir biçimde ve emniyetli şartlar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, firmamıza sürekli olarak güvenebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT İHTİYACINIZDA VEYTAŞ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Veytaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasındandır.

Devamı »

REFERANSLAR

Bizimle iş yapmayı tercih eden kişi ve kurumların güvenleri, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından şirketimiz ile ilgili belirtilen yorumlar...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..