• istanbul eşya depolama

Depolama | İstanbul'da Güvenli Eşya Depolama

eşya depolama

Eşya barındırma, şirketimizin sunduğu nitelikli hizmetler arasındadır. Eşya depolama, muhafaza edilmesi icab eden bir malzemenin (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, ev eşyaları, korumanız gerektiğini düşündüğünüz fazlalık ev eşyaları, sandıklar vb.) muhafazalı depolama binalarında ve kendine özgü sandıklarda korunması işlemleridir.

İşletmemiz, İstanbul'da eşya taşıma ve işyeri nakliyesi işlemlerinin yanısıra, müşterilerinin istekleri etrafında uygun bir fiyatlandırma ile kısa veya geniş süreli depolama faaliyetleri de uygulamaktadır. Senelik ve daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafazası taleplerinde tek sefere mahsus olarak taşıma bedelsizdir.

Günün her saatinde güvenlik sistemiyle korunan depolama binalarımız, olabilecek tüm afet haline karşılık da güvence altındadır.

Veytaş Nakliyat ve Depolama firması tarafından uygulanan eşya eşya depolama ücretleri, ciddi derecede makuldür. Önceden belirlenen haricinde başka maliyetler ilave edilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Müşteri tatmininin planlandığı depolama kapsamında, zorunlu herşey firmamızca hesap edilmiştir.

İSTANBUL'DA 7/24 GÜVENLİ EŞYA DEPOLAMA !

FİRMA PROFİLİ

Veytaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasındandır.

Devamı »

REFERANSLAR

Bizimle iş yapmayı tercih eden kişi ve kurumların güvenleri, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından şirketimiz ile ilgili belirtilen yorumlar...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..