• boya badana ve dekorasyon

Boya Badana ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

boya badana ve dekorasyon

Senelerin verdiği güven ve tecrübe ile firmamız, Boya Ve Badana Alçı Sıva, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme Duvar, Duva Kağıdı, Duvar Niş, İç Dış Montoloma, İşlerinizin komple anahtar teslim yapmaktadır.

Dolu ve boş dairelerinizin tüm alçı - sıva - boyacı - badana - parke - fayans işlerini ve komple ev tadilat işlerinizi anahtar teslim fiyatlandırmasıyla yapıyor, ayrıca dolu dairelerinizde eşyalarınızın zarar görmeme garantisini veriyoruz.

Dairenizin daha canlı gözükmesi açısından tavana yapılan asma tavan, gerek güzel görünümü, gerek led ışıkları ile evinize gelen misafirleri adeta mest edeceksiniz.

Evlerin vazgeçilmez bir dekoru haline gelen kartonpiyerler ve duvar kağıtları; Güzel görünüm ve uygulanması kolay olması açısından evine renk katmak isteyen herkezin ilk tercihleri arasındadır.

Boya badana alanında daha önce yaşadığınız tüm kötü tecrübeleri bir kenara bırakın! Sizlere tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, daima yapıcı bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Bu hususta ise günden güne kendini geliştiren firmamız, profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

FİRMA PROFİLİ

Veytaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasındandır.

Devamı »

REFERANSLAR

Bizimle iş yapmayı tercih eden kişi ve kurumların güvenleri, kalitemize ayna teşkil eder.

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından şirketimiz ile ilgili belirtilen yorumlar...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşya güvenliğinin tam temini için profesyonelce yürütülen aşamaları kapsar..